پروراندن اردیبهشت انگلیس لیگ برتر انگلیس

پروراندن: اردیبهشت انگلیس لیگ برتر انگلیس آرسنال منچستریونایتد Arsenal manchester united lig bartar english

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قیمت پایه حراج سکه اعلام شد

رییس بانک کارگشایی گفت: قیمت پایه هر قطعه سکه بهار آزادی در حراج امروز یک میلیون و ۵۲۲ هزار تومان است.

قیمت پایه حراج سکه اعلام شد

قیمت پایه حراج سکه اعلام شد

عبارات مهم : میلیون

رییس بانک کارگشایی گفت: قیمت پایه هر قطعه سکه بهار آزادی در حراج امروز یک میلیون و ۵۲۲ هزار تومان است.

به گزارش ایلنا، مسعود سلیمانی با اشاره به شروع برگزاری حراج سکه از ساعت ۱۵ امروز اظهارداشت: قیمت پایه هر قطعه سکه تمام بهار آزادی یک میلیون و ۳۹۷ هزار تومان و قیمت پایه نیم سکه ۶۹۸ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شده است است.

وی افزود: به قیمت های فوق ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه خواهد شد که بر این اساس هر قطعه سکه بهار آزادی یک میلیون و ۵۲۲ هزار و ۷۳۰ تومان و نیم سکه ۷۶۱ هزار و ۳۶۵ تومان قیمت گذاری شده است است.

یادآور می شود، حراج سکه که در تعطیلات نوروزی متوقف شده است بود، امروز در بانک کارگشایی از سر گرفته شد. بر این اساس از چهارم آذر ماه سال گذشته تا آخر سال حدود ۴۴۰ هزار قطعه سکه در حراج های این بانک فروخته شد.

در دوره تازه حراج، سکه های نیم و تمام بهار آزادی در بسته های ۵۰ و ۱۰۰ قطعه ای فروخته خواهد شد. مبلغ سکه های خریداری شده است در حراج فقط از طریق کارت های عضو شتاب قابل تسویه هست، بنابراین شرکت کنندگان در حراج نمی توانند وجه نقد یا چک بانکی به برگزارکنندگان حراج بپردازند.

حراج سکه در شعبه مرکزی بانک کارگشایی به نشانی تهران، خیابان مولوی، میدان محمدیه، پلاک ۵۸۷ برگزار می شود و شرکت کنندگان در حراج الزاما باید کارت ملی همراه خود داشته باشند.

قیمت پایه حراج سکه اعلام شد

ایلنا

واژه های کلیدی: میلیون | سکه بهار آزادی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz