پروراندن اردیبهشت انگلیس لیگ برتر انگلیس

پروراندن: اردیبهشت انگلیس لیگ برتر انگلیس آرسنال منچستریونایتد Arsenal manchester united lig bartar english

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی بازگشت آرامش به بازار ارز / سیف

رئیس کل بانک مرکزی گفت: مهم‌ترین عاملی که منجر به آرامش در قیمت ارز شده است جلوگیری از عملیات خلاف قانون در معاملات است. 

بازگشت آرامش به بازار ارز / سیف

سیف :بازگشت آرامش به بازار ارز

عبارات مهم : بازار

رئیس کل بانک مرکزی گفت: بااهمیت ترین عاملی که منجر به آرامش در قیمت ارز شده است جلوگیری از عملیات خلاف قانون در معاملات هست.

به گزارش ایسنا، ولی الله سیف در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بانک مرکزی سال گذشته دستورالعمل هایی در همین رابطه ابلاغ کرد، ولی متاسفانه توجهی به آن نشد. ولی اکنون با کارها نیروی انتظامی از فعالیت صرافی های غیرمجاز و معامله گرانی که در فضای خاص عملیات خرید و فروش ارز انجام داده و با لفظ قیمت ها را جابجا می کردند، انجام شد.

وی افزود: هنگامی که فعالیت این عده متوقف شد، آرامش به قیمت ارز بازگشت.

بازگشت آرامش به بازار ارز / سیف

سیف در پاسخ به این پرسش که آینده نگری شما از قیمت ارز چیست، خاطرنشان کرد: در سه چهار روز گذشته شاهد کم کردن قیمت ارز بوده ایم و این نشان دهنده آن است که هیجاناتی که در قیمت ارز ایجاد شده است بود، در حال تخلیه هست. من راجع به قیمت چیزی نمی گویم لیکن قیمت ارز در هر وقت نشات گرفته از متغیرهای مهم اقتصاد است که بانک مرکزی از آن قیمت مواظبت می کند. مهم این است که قیمت ارز در تعادل با سایر متغیرهای مهم اقتصاد باشد.

واژه های کلیدی: بازار | مرکزی | بازگشت | فعالیت | اقتصاد | روز گذشته | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz